Skúsenosti: HOUR
Prejdite na cloud:LINK - najmodernejšie IT riešenie od Slovanetu
Klient
HOUR
HOUR, spol. s r.o. je softvérová spoločnosť, ktorej história sa začala písať v roku 1993. Sme autorom niekoľkých produktov zameraných na problematiku spracovania miezd a riadenia ľudských zdrojov. Nosnými produktmi sú v súčasnosti informačné systémy Human a Humanet, vyvíjané a zdokonaľované na základe dlhoročných skúseností našich zamestnancov. Neoddeliteľnou súčasťou našej činnosti je aj outsourcing miezd ako forma strategickej podpory a efektívna možnosť úspory financií v slovenských spoločnostiach.

Cloudová platforma je pre nás prínosom tým, že zásadne skracuje čas pri vývoji a testovaní nových softvérových produktov. Cloud od Slovanetu poskytuje jednotný a prehľadný systém od prvotnej interakcie s klientom až po fakturáciu.
„Našim klientom prinášame hodnoty aj spoluprácou so spoľahlivými partnermi. Cloud od Slovanetu predstavuje stabilnú platformu, ktorá vďaka nepretržitej dostupnosti poskytuje výrazne lepšiu kontinuitu aj v prípade neočakávaných udalostí. My aj naši zákazníci máme takto dáta v bezpečí a online dostupné vďaka spoľahlivému cloudu“.
Ing. Viera Lukáčová, riaditeľka sekcie služieb zákazníkom,
HOUR, spol. s r.o.
vrátiť sa späť
stiahnuť prípadovú štúdiu
symbol Slovanet logo Slovanet