Prečo cloud:LINK?
Prejdite na cloud:LINK - najmodernejšie IT riešenie od Slovanetu
Najvýkonnejšie riešenie
Prečo cloud:LINK?
Dnešnou otázkou už nie je, či svoje servery, systémy a databázy presuniete „spod stola“ do cloudu. Ale či si vyberiete najmodernejšie a najvýkonnejšie riešenie na našom trhu od spoločnosti Slovanet a predbehnete tak ostatných. Prekvapíme vás navyše aj výbornými cenami!
Prejdite na nový Slovanet cloud:LINK – prvé cloudové riešenie na Slovensku na unikátnej kombinácii platformy VMware s úložiskom vSAN All Flash, technológii VMware NSX a zariadeniach len od Cisco Systems.
cloudlink server
Najmodernejšie a najvýkonnejšie riešenie
Využite, že spoločnosť Slovanet ako prvá na Slovensku vybudovala virtuálne dátové centrum na báze unikátnej kombinácii moderných technológií. Naša odvaha prísť s novým riešením sa oplatila – nová platforma cloud:LINK poskytuje nielen výrazne vyšší výkon ako iné dostupné riešenia, ale jej modularita umožňuje výkon ďalej zvyšovať a flexibilne rozširovať potrebné zdroje. Vďaka tomu je prevádzka tejto služby efektívna a môžeme vám poskytnúť za spomínaný vyšší výkon nižšie ceny ako mnohí konkurenti.  Vyžiadajte si ponuku a získajte vyšší výkon aj vy!
ponuka pre vás
cloudlink dna
Úspora nákladov
Na peniazoch záleží. Stovky našich klientov si nás vybrali práve kvôli dosiahnutým úsporám oproti tradičným riešeniam vlastnej IT infraštruktúry a jej správy. Nemusíte investovať a v vďaka tomu, že platiť vám stačí len za to, čo naozaj potrebujete a využívate, úspory sa bežne pohybujú rádovo až v desiatkach percent a prinášajú navyše skvelý komfort, flexibilitu a rýchlosť zmien. Vyžiadajte si ponuku a ušetrite aj vy!
ponuka pre vás
cloudlink cena
Spoľahlivosť a bezpečnosť
Získajte vyššiu úroveň zabezpečenia, funkčnosti a spoľahlivosti! Vďaka kvalifikovanému a špecializovanému personálu vám poskytneme výrazne vyššiu bezpečnosť a spoľahlivosti pri podstatne nižších nákladoch než typické firemné IT oddelenia. K spoľahlivosti ďalej prispieva redundancia zariadení, prediktívne monitorovacie nástroje, ochrana komplexnými firewall systémami, fyzická ochrana priestorov či ochrana proti akémukoľvek výpadku elektrickej energie. „Doma“ za rozumných nákladov nedosiahnete dostupnosť virtuálnych privátnych serverov, aplikácií a služieb až 99,97 %. K tomu navyše pridávame trojdňovú automatizovanú zálohu celého virtuálneho privátneho servera a možnosť jeho dodatočnej obnovy po vymazaní počas sedemdňovej karantény.

Platforma cloud:LINK zároveň prispieva k maximálnej ochrane osobných údajov a k splneniu požiadaviek nariadenia GDPR.
cloudlink bezpecnost
symbol Slovanet logo Slovanet